G A L E R I A


Javascript DHTML Image Web Scroller Powered by dhtml-menu-builder.com

Czy wiesz, że:

Jezioro Pilchowickie to największy akwen wodny w Sudetach Zachodnich. Jego powierzchnia to 240 ha. Głebokość przy zaporze wynosi ok 46 m. Długość jeziora to 6 km. więcej >>>

NOCLEGI I AKTYWNY WYPOCZYNEK W GMINIE WLEŃ

dolnośląskie, lwówecki, Wleń, pensjonaty, agroturystyka, schroniska, pokoje, pole namiotowe.
Dodaj swoją ofertę noclegową.
Napisz: poczta@wlen.org.pl lub zadzwoń: 887 606 206


POLECAMNoclegi Gosciniec Pod Zielonym Jajem

Gościniec "Pod Zielonym Jajem". Przyjazd do Gościńca to wkroczenie w inny wymiar. Wielki 200-letni szachulcowy dom otacza gości niezwykłą ciepłą aurą. Przybyszy magnetyzuje atmosfera unikatowych wnętrz z drewna, gliny i piaskowca, niespotykany klimat zatrzymanego czasu. Niektórzy nazywają ten dom zaczarowanym …
Gospodarze Gościńca poza zafascynowaniem tą krainą są miłośnikami podróży, Land Roverów, aury Afryki i kuchni staropolskiej, co wszystko razem ma niewątpliwie wpływ na duszę domu.

Antoni Jackiewicz, Płóczki Górne 102, tel. 607 200 200 > > >


Noclegi Modrzewie 8

Agroturystyka "Modrzewie 8". Malownicze położenie domu dostarczy Państwu miłych wrażeń od przebudzenia, aż po zmierzch. Zachody słońca są tu równie piękne jak te nad morzem i równie niepowtarzalne. Naszym gościom oferujemy samodzielne, w pełni wyposażone mieszkanie. Przed domem ogród, altanka, grill i Nasze kochane konie.

II miejsce w konkursie "Najpiękniejsza Zagroda Wiejska 2010" organizowanym przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego!

Agnieszka Solecka, Modrzewie 8, (tel. 75 713 61 31) > > >


Noclegi Pod Szczęśliwą 13-tką

Agroturystyka "Pod Szczęśliwą 13-ką". Dom położony na skraju wsi, otoczony ogrodem, tuż przy lesie, co daje możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku. Przed domem duży ogród miejsce na grill i ognisko oraz na zaparkowanie samochodu, a także mini plac zabaw dla dzieci.

Joanna Pożoga, Pilchowice 13, (tel. 792 616 142, 75 78 91 054) > > >


OTJ Radomice

"OTJ Radomice". Odpoczynek - Tradycja - Jeździectwo to główne założenia gospodarzy, którzy poza noclegiem i domową kuchnią oferują aktywny wypoczynek w siodle. Gospodarstwo specjalizuje się w hodowli koni huculskich. Właściciele posiadają wszelkie uprawnienia do organizowania i prowadzenia rajdów górskiej turystyki jeździeckiej. Dla mniej aktywnych gości proponują wycieczki bryczką.

Damian Smyka, Radomice 42, (tel. 75 789 85 58) Rajdy konne > > >


Noclegi Pałac Książęcy

Pałac Książęcy. Stylowe wnętrza barokowego pałacu przenoszą gości w przeszłość, zachowując jednocześnie wysoki standard i cenioną przez wszystkich wygodę. Jasne, przestronne i przytulne pokoje z widokiem na piękny park są idealnym miejscem do wypoczynku.

Sławomir Osiecki, Wleń, ul. Winiogórska 11, (tel. 600 385 009) > > >

Wleń, ul. Zarzecze 1, (tel/fax 75 713 62 68) > > >


Noclegi Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Szkolne Schronisko Młodzieżowe. Wczasy zbiorowe i indywidualne, kolonie, zielone szkoły, zimowiska, pobyty weekendowe, plenery artystyczne, imprezy okolicznościowe... Organizacja wypoczynku. Przystępne ceny.

Łupki 22, (tel. 75 713 64 25) > > >